Lenovo ThinkPad 40AF0135UK Hybrid USB-C/A Dock, 135W, Fast Charging
Lenovo ThinkPad 40AF0135UK Hybrid USB-C/A Dock, 135W, Fast Charging Lenovo ThinkPad 40AF0135UK Hybrid USB-C/A Dock, 135W, Fast Charging Lenovo ThinkPad 40AF0135UK Hybrid USB-C/A Dock, 135W, Fast Charging Lenovo ThinkPad 40AF0135UK Hybrid USB-C/A Dock, 135W, Fast Charging
699 - 1,999 SAR
Product In one shop
(0)
features.
Technical
Specifications
  • Type: Multi-port Charging Dock
  • Brand: Lenovo
  • Model Number: 40AF0135UK
  • Origin: China
  • Fast Charging: Yes
  • Input Power: 135W
  • Output Power: 90W
  • Ports: 1 x USB-C (Data, 5V/3A Power), 3 x USB 3.1 Gen2 (10 Gbps, 1 always-on), 2 x USB 2.0, 2 x DisplayPort 1.2, 2 x HDMI
  • Color: Black
Features
  • Backed by Lenovo’s 2-year
warranty for peace of mind and assured quality.
Use Cases
Benefits
Care Instructions
  • Model Number: 40AF0135UK
  • Colour: Black
  • Color: Black
  • بلد المنشأ: الصين
  • Country of Origin: China
  • العلامة التجارية: لينوفو
  • Brand: Lenovo
  • الضمان: سنتان
  • Warranty: 2 years
  • النوع: محطة شحن متعددة المنافذ
  • رقم الموديل: 40AF0135UK
  • دعم الشحن السريع: نعم
  • Input: 135 واط
  • الطاقة الخارجة: 90 واط
  • عدد المنافذ: 8 منافذ
  • منافذ USB-C: 1 منفذ USB-C (نقل بيانات وشحن بقوة 5V/3A)
  • منافذ USB 3.1 Gen2: 3 منافذ USB 3.1 Gen2 (سرعة 10 جيجابت/ثانية، أحدها دائم التشغيل)
  • منافذ USB 2.0: 2 منفذ USB 2.0
  • منافذ DisplayPort: 2 منفذ DisplayPort 1.2
  • منافذ HDMI: 2 منفذ HDMI
  • Type: Multi-port charging station
  • Fast Charging Support: Yes
  • Input Power: 135W
  • Output Power: 90W
  • Total Ports: 8 ports
  • USB-C Ports: 1 USB-C port (data transfer and charging 5V/3A)